Top07
Top06
Top05
Top04
Top03
Top02
Top01

Cesta za regionálními produkty Kraje blanických rytířůZobrazit a tisknout plakát

,,
Místo konání: ČSOP Vlašim
Pláteníkova 264
Vlašim
25801

Český svaz ochránců přírody Vlašim pořádá první ,,kolo“ plánované cesty za regionálními produkty po nových držitelích značky Koordinátor značky KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®. Účastníci exkurze poznají a hlavně ochutnají to nejlepší z kraje pod Blaníkem.

Den začne ukázkou Experimentální bylinkové zahrady pod Blaníkem, kde budou k ochutnání zdejší 100% přírodní čaje a k vyzkoušení první řada bylinné kosmetiky. Autobus bude pokračovat do Němčic, kde své brány otevře Rodinný pivovar ŠVIHOV a představí to nejlepší ze své produkce. Odpoledne stráví účastníci v Trhovém Štěpánově na Farmě Vilímovský, která produkuje vyzrálé hovězí.  I tady bude připravena ochutnávka, tentokrát z grilu.

„Možná, že jsou to právě události posledních měsíců, které nám otevřou oči, a my zjistíme, že to nejlepší z našeho regionu opravdu nenajdeme v supermarketu,“ říká Eva Albertová, koordinátorka značky KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®.

Přihlášky se přijímají do naplnění kapacity, nejpozději však do 15. 7. 2020 na adrese produktyKBR@csop.cz. Více informací na čísle 737 022 126.

 

 

Eva Albertová

(tel. 737 022 126, produkty@csop.cz)

Doplňující informace:

Značku KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt® uděluje Český svaz ochránců přírody ve spolupráci s Asociací regionálních značek, turistickou oblastí Kraj blanických rytířů, MAS Posázaví, MAS Voticko a CHKO Blaník. O značku mohou požádat velké i malé firmy, živnostníci a dokonce i fyzické osoby nepodnikající. Tato značka garantuje zejména místní původ výrobku, ale také jeho kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Kromě výrobků je značka udělována také stravovacím a ubytovacím službám se vztahem k regionu a jeho tradicím a nově též zážitkům.

Kompletní přehled všech platných certifikátů najdete na www.regionalni-znacky.cz/kraj-blanickych-rytiru/

 

Pořadatel

Termíny konání

 
Datum konáníPoznámka
19.7.

Sponsoři

Tuto akci podpořil Středočeský kraj.  logo_100.gif

vytvořilo Anawe