Top07
Top06
Top05
Top04
Top03
Top02
Top01

Hudební posezení s Karlem VepřkemZobrazit a tisknout plakát

,
Místo konání: Klubovna Farní charity Vlašim
Na Valech 322
Vlašim
258 01

Vlašim má bohatou historii i současnost, vzdělávání, kulturu a sport. Další nabídkou, se kterou přichází Farní charita Vlašim, je Folkový klub. Svá vystoupení zde budou mít písničkáři a písničkářky. Bude se jednat o pravidelné koncerty, které se budou konat každý čtvrtý čtvrtek v měsíci od ledna do května. 
Začátky byly stanoveny na 19 hodin. Věříme, že si klub nalezne své posluchače a příznivce. Potom by koncerty pokračovaly i v podzimním období. A na koho se můžete těšit? Podívejte se dále - jarní mužský program už je připravený.

První z účinkujících, Karel Vepřek, zpívá své vlastní písně a zhudebněnou českou poezii (Orten, Biebl, Reynek). Vystupuje většinou sólově, působil v kapele Pozdravpámbu Sváti Karáska. Vydal pět alb (Indies). Dlouhá léta byl redaktorem Českého rozhlasu. 

Vstupné je 100 Kč / osobu. Jedná se o benefiční akci, jejíž výtěžek půjde do veřejné sbírky: "Nákup budovy za účelem zřízení komunitního centra a jeho zařízení". 

Změny vyhrazeny. Podrobnosti a novinky sledujte prosím na webu vlasim.charita.cz a charitním facebooku. Těšíme se na setkání s vámi.

Cena: 100 Kč (příspěvek do veřejné sbírky: "Nákup budovy za účelem zřízení komunitního centra a jeho zařízení".)

Pořadatel

Termíny konání

Datum konáníHodina začátkuDoba trváníPoznámka
24.1.   19:00   do 21:00
vytvořilo Anawe