Top07
Top06
Top05
Top04
Top03
Top02
Top01

Nominujte nové Blanické rytířeZobrazit a tisknout plakát

,,
Místo konání: ČSOP Vlašim
Pláteníkova 264
Vlašim
25801

Do 2. března 2016 zasílejte nominace na Blanické rytíře. Nominovat můžete fyzické osoby, které se významně zasloužily o ochranu a rozvoj přírodního a kulturního dědictví Podblanicka. Ocenění převezmou titul Blanického rytíře 25. března 2016 ve 13.00 hodin v obřadním sále vlašimského zámku.

 

Nominována může být fyzická (nikoli tedy právnická) osoba, která se významně zasloužila o ochranu a rozvoj přírodního a kulturního dědictví Podblanicka. A to za mimořádný čin v uplynulém roce (popř. dokončený v uplynulém roce) nebo za celoživotní dílo (ve výjimečných případech může být ocenění uděleno i in memoriam). Nominaci může podat kdokoli, tedy jednotlivý občan, obec či zájmový spolek písemně na adresu: Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim, Pláteníkova 264, 258 01 Vlašim. Nominace musí obsahovat titul, jméno a příjmení kandidáta, datum jeho narození, odůvodnění nominace a jeho kontaktní adresu, popř. telefon. Nominaci je třeba podat písemně s podpisem a kontaktem na navrhující osobu nebo organizaci.

Od počátku vyhlašování v roce 1999 obdrželo ocenění neziskových organizací již padesát jedna osobností, o kterých se více podrobností dozvíte zde: www.csopvlasim.cz/cs/oceneni-blanicky-rytir.

 

Jiří Pavelka

Kontakt: jiri.pavelka@csop.cz, 608 084 126

 

Ocenění udělují třem navrženým kandidátům neziskové organizace Podblanicka, konkrétně Český svaz ochránců přírody Vlašim (administrátor ceny), Sdružení Chlum Čerčany, Vlastivědný klub P.A.N. Vlasáka Vlašim, Vlastivědný klub Votice, Vlastivědný klub Český Merán, o. p. s. Český Merán, Sdružení Přátel Chotýšan, Český svaz ochránců přírody Benešov, Český svaz ochránců přírody Kladruby, Český svaz ochránců přírody Sázava, Český svaz ochránců přírody Střítež, Český svaz ochránců přírody Votice, Vlastivědný klub Šternberk, Vlastivědný klub Týnec nad Sázavou a okolí, Podblanický vědeckotechnický klub železniční, Podblanické infocentrum, občanské sdružení Podblanickem, Posázaví o.p.s., Vlašimské hudební mládí a Vlašimská astronomická společnost o.p.s.

 

 

DSCN0661.JPG DSCN0857.JPG

Pořadatel

Termíny konání

 
Datum konáníPoznámka
15.1. - 2.3.
vytvořilo Anawe