Top07
Top06
Top05
Top04
Top03
Top02
Top01

Poslední ze žhavých milenců - VYPRODÁNO !!!Zobrazit a tisknout plakát

,
Místo konání: Kulturní dům Blaník
Komenského 22
Vlašim
25801

Komedie, při které se smějí diváci bez rozdílu věku a tu a tam i zaslzí.

 

zdroj: www.harlekyn.cz - "Poslední ze žhavých milenců patří mezi nejúspěšnější hry známého amerického autora. Řadu sezón se těšila velké divácké přízni na Brodwayi. Skvělá je svým námětem i mistrnými dialogy.

 

Barney Tringold, starší majitel rybí restaurace v New Yorku, se po letitém spořádaném manželství odhodlá k první nevěře. Má pocit, že vlastně vůbec nežije. Jak sám říká: "Chtěl jsem poznat, jaký je to s cizí ženou. Budu mít úspěch, budu se jí líbit, vzruší mě její dotek? Tisíce otázek, na které bych už nikdy nedostal odpověď, kdyby se moje jméno zítra objevilo v rubrice úmrtí!"

 

Do bytu své stařičké maminky si postupně pozve tři různé typy žen (sexu chtivou Elaine, ztřeštěnou Bobbi a upjatou Jeanette) a dostává se s nimi do neuvěřitelně komických a choulostivých situací s ještě komičtějšími výsledky.

 

Odvěká mužská touha po milostných dobrodružstvích inspirovala autora k napsání komedie, při které se baví a smějí diváci bez rozdílu věku. Je jen otázka, zda životní poznání majitele rybí restaurace v Americe je pro starší pány varováním nebo naopak, povzbuzením pro nová dobrodružství."

Pořadatel

Termíny konání

 
Datum konáníHodina začátkuPoznámka
6.12.   19:00

Otevírací doba

po-pá od 7:30 - 15:30 hod.

vytvořilo Anawe