Top07
Top06
Top05
Top04
Top03
Top02
Top01

Předávání ocenění Blanický rytíř 2017Zobrazit a tisknout plakát

,
Místo konání: Muzeum Podblanicka
Zámek 1
Vlašim
258 01

Do 13. března 2017 zasílejte nominace na Blanické rytíře. Nominovat můžete fyzické osoby, které se významně zasloužily o ochranu a rozvoj přírodního a kulturního dědictví Podblanicka. Ocenění převezmou titul Blanického rytíře 14. dubna 2017 ve 13.00 hodin v obřadním sále vlašimského zámku.

Nominována může být fyzická (nikoli tedy právnická) osoba, která se významně zasloužila o ochranu a rozvoj přírodního a kulturního dědictví Podblanicka. A to za mimořádný čin v uplynulém roce (popř. dokončený v uplynulém roce) nebo za celoživotní dílo (ve výjimečných případech může být ocenění uděleno i in memoriam). Nominaci může podat kdokoli, tedy jednotlivý občan, obec či zájmový spolek písemně na adresu: Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim, Pláteníkova 264, 258 01 Vlašim. Nominace musí obsahovat titul, jméno a příjmení kandidáta, datum jeho narození, odůvodnění nominace a jeho kontaktní adresu, popř. telefon. Nominaci je třeba podat písemně s podpisem a kontaktem na navrhující osobu nebo organizaci.

 

Od počátku vyhlašování v roce 1999 obdrželo ocenění neziskových organizací[1] již padesát čtyři osobností, o kterých se více podrobností dozvíte zde: www.blanickyrytir.cz.

 

[1]Ocenění udělují třem navrženým kandidátům neziskové organizace Podblanicka, konkrétně Český svaz ochránců přírody Vlašim (administrátor ceny), Sdružení Chlum Čerčany, Vlastivědný klub P.A.N. Vlasáka Vlašim, Vlastivědný klub Votice, Vlastivědný klub Český Merán, o. p. s. Český Merán, Sdružení Přátel Chotýšan, Český svaz ochránců přírody Benešov, Český svaz ochránců přírody Kladruby, Český svaz ochránců přírody Sázava, Český svaz ochránců přírody Střítež, Český svaz ochránců přírody Votice, Vlastivědný klub Šternberk, Vlastivědný klub města Týnec nad Sázavou a okolí, Podblanický vědeckotechnický klub železniční, Podblanické infocentrum, občanské sdružení Podblanickem, Posázaví o.p.s., Vlašimské hudební mládí a Vlašimská astronomická společnost o.p.s.

Držitelka ocenění Blanický rytíř paní Jenšíková po boku blanického rytíře..JPG
Cena: 0 Kč

Pořadatel

Termíny konání

Datum konáníHodina začátkuDoba trváníPoznámka
14.4.   13:00   60 minut
vytvořilo Anawe