Top07
Top06
Top05
Top04
Top03
Top02
Top01

Zahrádecká pouť 2020Zobrazit a tisknout plakát

,
Místo konání: Kostel sv. Víta v Zahrádce
Horní Paseka
Horní Paseka 41
584 01

I v současné době, kdy se život s ustupující epidemií koronaviru jen pomalu vrací do běžných kolejí, připravuje Spolek Přátelé Zahrádky tradiční Zahrádeckou pouť. Její termín letos připadá na sobotu 20. června.

Konečná podoba programu pouti bude záviset na aktuálně platných hygienických opatřeních. Pokud to zásady platné pro objekty Národního památkového ústavu, který je správcem kostela sv. Víta v Zahrádce, dovolí, bude od 14 hodin sloužit mši svatou ledečský děkan ThDr. Jan Bárta a následovat bude hudební vystoupení na prostranství před kostelem a komentovaná prohlídka kostela.

V každém případě však počítáme s tím, že bude kostel otevřen od cca 14 do 17 hodin, uvnitř bude připravena výstavka letos zaměřená na 100. výročí uzákonění naší státní vlajky, 75. výročí ukončení Druhé světové války a 70. výročí úmrtí Patera Josefa Toufara. Probíhat budou také komentované prohlídky kostela.

Informace o finální podobě akce naleznete na internetových stránkách www.zahradka.euweb.cz nebo na facebooku Zahrádka u Ledče nad Sázavou (www.facebook.com/zahradka.zelivka)

Pořadatel

Spolek Přátelé Zahrádky

Termíny konání

 
Datum konáníHodina začátkuPoznámka
20.6.   14:00
vytvořilo Anawe