Top07
Top06
Top05
Top04
Top03
Top02
Top01

Ukliďme VoticeZobrazit a tisknout plakát

,
Vhodné pro rodiny s dětmi
Místo konání: Město Votice
Komenského náměstí 700
Votice
259 17

Přijďte na dobrovolnickou akci a učiňme tak naše město čistší. Už v neděli 29. dubna od 9:00 na Komenského náměstí. Po konci akce bude následovat opékání buřtů.

Od roku 2014 probíhá každoročně v České republice akce s názvem „Ukliďme Česko“.  Město Votice se rozhodlo připojit se v letošním roce k této akci a uspořádat úklid města v neděli 29. dubna od 9:00 hodin. Sraz účastníků bude na Komenského náměstí.

Tato akce je určena dobrovolníkům, kteří by rádi měli své město čistší a hezčí a svou pomocí by tak rádi přispěli k jeho uklizení a zkrášlení.

Zároveň bychom při této příležitosti rádi oslovili spolky a další organizace z Votic. Tato akce by pro ně mohla být nápomocna k jejich zviditelnění a mohli by i prezentovat svoji zásluhu na tom, že je naše město hezčí.

Máte-li zájem zúčastnit se úklidu, ať už jako jednotlivec či větší skupina, neváhejte kontaktovat koordinátora úklidu Jiřího Čápa na čísle +420 603 999 366.

Uklízet budeme podle počtu účastníků votická sídliště, okolí cesty od hasičské zbrojnice na nádraží a okolí fotbalového hřiště.

Město Votice pro tuto akci zajistí dobrovolníkům pomůcky, a to zejména: pytle na odpadky, rukavice, apod. Na účastníky akce čeká po jejím skončení opékání buřtů.

Samozřejmě víme, že někteří ze zájemců nemohou uklízet přímo v uvedenou sobotu. Zájemci, kterých se to týká, mohou oznámit koordinátorovi, že mají zájem uklízet jiný den v týdnu před oficiální akcí a také jí sdělit, ve které části by rádi uklízeli.

Pojďme společně uklidit Votice, naše město, ve kterém žijeme!

Pořadatel

Město Votice
Komenského náměstí 700
Votice
259 17
WWW: http://www.mesto-votice.cz/
Telefon: 317 830 111
Nadcházející akce Proběhlé akce

Termíny konání

Datum konáníHodina začátkuDoba trváníPoznámka
29.4.   9:00   3 hodiny
vytvořilo Anawe