Top07
Top06
Top05
Top04
Top03
Top02
Top01

6. ročník Sázavského Samba MaratonuZobrazit a tisknout plakát

,
Místo konání: tábořiště Omaha
Zliv
Zliv
285 22

Dlouho očekávaný 6. ročník Sázavského Samba Maratonu proběhne v sobotu 24. září 2016 ze Zlivi do Sázavy. Závod zvládné téměř každý! Samba Maratonu se účastní amatérské vodácké posádky, rozdělené do 3 kategorií: MUŽI, ŽENY a MIX.
 

Z důvodu nedostatku vody na trase z Chocerad do Pikovic, jsme maratonskou trať nepatrně zkrátili na 40 km a upravili trasu. Starovat budeme proti proudu nad jezem v tábořišti Omaha, mezikontrola spolu s občerstvením proběhnou v Českém Šternberku a cílovým bodem maratonu je Sázava, kemp Pod Vrbou. Letošní ročník bude bez meziběhu,“ vysvětluje Lucie Beránková z Půjčovny lodí Samba. Závodí se na dvoumístných otevřených plastových kánoích a každý, kdo dopluje do cíle v limitu 8 hodin od startu, bude zařazen do slosování o hlavní cenu závodu – novou kánoi Samba od firmy Železný. Nejrychlejší 3 posádky v každé kategorii budou navíc odměněny zajímavými vodáckými cenami od sponzorů. Pokud nemáte vlastní kanoi, nebo ji nechcete složitě přepravovat, za poplatek vám ji zapůjčí pořadatelé. Nocování před závodem je možné v krásném tábořišti Omaha, ve vlastním stanu nebo v místním stylovém tee-pee.

Samba maraton začíná už v pátek seznamovacím večírkem. V sobotu ráno následuje prezence, od 9:00 start závodu. Limit pro doplutí se zařazením do slosování o kanoi Samba je 17:00. V 17:30 proběhne vyhlášení výsledků a předání cen. V cíli čeká na každého zasloužená odměna v podobě
čaje a špekáčků na opékání.

Informace o závodu a přihlašování naleznete na stránce: www.sambamaraton.cz nebo na tel. 604 904 737.

Kontakt na pořadatele:
Petr Sýkora
tel.: +420 604 904 737

Půjčovna lodí Samba s.r.o.
www.PUJCOVNA-LODI.cz
info@pujcovna-lodi.cz

CK Povoda s.r.o.
www.POVODA.cz
info@povoda.cz

01 pred startem.jpg 17 vitezna zenska posadka 2015.JPG 05 prevracene lodě pod prvnim jezem.JPG

Pořadatel

Termíny konání

 
Datum konáníHodina začátkuPoznámka
24.9.   9:00
vytvořilo Anawe