Top07
Top06
Top05
Top04
Top03
Top02
Top01

Běh naděje ve VlašimiZobrazit a tisknout plakát

,
Vhodné pro rodiny s dětmi
Místo konání: Zámecký park Vlašim
Zámek 1
Vlašim
258 01

Zveme vás na Běh naděje, který proběhne dne 17. 9. 2015 v prostorách nádherného zámeckého parku a školy od 13 hodin. Zveme Vás již na šestnácté setkání s během, s hudbou, s přáteli, s různými pohybovými aktivitami a sportem.

 

Vážení a milí přátelé, chceme Vás seznámit s aktuálními informacemi k organizaci 8. ročníku Běhu naděje. Letošní běh je 4. ročníkem celorepublikového projektu SKUTKY NADĚJE, kde je tento běh zařazen.

 

„Skutky naděje“ je unikátní projekt, který se svým rozsahem, aktivním přístupem pořadatelů a hlavně samotných účastníků řadí k nejmasovějším humanitárním a charitativním akcím v celé republice.

Projekt svými aktivitami oslovuje širokou veřejnost a všechny společenské vrstvy. Právě propojení různých odvětví sportovních a nesportovních aktivit je jednou z hlavních předností tohoto projektu.

 

Neméně důležitým kladem je i aktivní účast většiny dárců. Ti nejenže mohou přispět na dobrou věc, ale taky zúčastněním se některé z aktivit projektu dělají i mnoho prospěšného pro zdraví své, ale i svých blízkých.

Mezi unikátní patří i čistota a průhlednost hospodaření s dary. Veškeré darované prostředky předáváme konkrétním organizacím. To znamená, že předáme 100% vybrané částky.

 

Do struktury projektu „Skutky naděje“ patří: Běh naděje, Golf naděje, Kolo naděje, Tenis naděje a Krása naděje.

 

Byly vybrány dvě hlavní aktivity, na které bude projekt přispívat:

  1. sbírka věnovaná na boj proti rakovině
  2. sbírka věnovaná na podporu volnočasových aktivit mládeže, hendikepovaných a geneticky nemocných dětí

 

Naše sbírka 17. 9. 2015, podpořená aktivním pohybem, bude věnována na výzkum rakoviny jako v minulých dvanácti letech. Principy Běhu naděje se pro rok 2015 nemění.  

 

Hlavním organizátorem se stala společnost Levity, a. s., která se podílí na pořádání sportovních a společenských akcí., včetně organizace BN.

 

Spolu vyhlašovatelé jsou: Česká onkologická společnost České lékařské společnosti, Český klub Fair Play, generálním partnerem projektu je ERBIA HOLDING a.s., JUS group

Odborný partner:  Liga proti rakovině Praha.

 

Co je Běh naděje?

Dobrovolná humanitární akce spojená s veřejnou sbírkou charakterizovaná hledisky:

Finančním – získat finanční prostředky na výzkum rakoviny.
Solidárním – vyjádření soucítění s nemocnými.
Preventivním – pravidelným pohybem a správnou životosprávou udělat něco pro své zdraví a předcházet onkologickým i ostatním civilizačním onemocněním.

 

Jedná se o běh nesoutěžní. Trať je možno absolvovat jakýmkoliv způsobem, během, joggingem, na invalidním vozíku, na kole, na kolečkových bruslích, s kočárkem, se psem, prostě bez omezení. Je pro občany všech věkových kategorií, od seniorů po novorozence. Všechny prostředky získané od účastníků akce jako dar v rámci veřejné sbírky jsou věnovány na výzkum rakoviny podle rozhodnutí nezávislé grantové komise.

 

Informace o BN na internetu: www.behnadeje.cz nebo na SOŠ a SOU Vlašim

 

I letos získala licenci k pořádání této akce a uskutečnění sbírky do roku 2016 SOŠ a SOU Vlašim, Zámek 1.

 

 

flayer.jpg

Pořadatel

Geopark Kraj blanických rytířů
Pláteníkova 264
Vlašim
25801
WWW: http://www.blanicti-rytiri.cz/
Telefon: 317 845 169
Nadcházející akce Proběhlé akce

Termíny konání

 
Datum konáníHodina začátkuPoznámka
17.9.   13:00
vytvořilo Anawe