Top07
Top06
Top05
Top04
Top03
Top02
Top01

Dny pasivních domů 2017Zobrazit a tisknout plakát

,
Místo konání: Pasivní dřevostavba Ratměřice
Ratměřice 117
Ratměřice
25703

Od pátku 10. do neděle 12. listopadu můžete navštívit pasivní domy po celé České republice. Připravili jsme pro vás totiž další ročník oblíbené akce "Dny pasivních domů". Máte jedinečnou příležitost se obyvatel i stavitelů pasivních domů zeptat na to, jak se jim v takových domech žije, jak vlastně fungují a jak se staví.

 

Během akce otevře své dveře několik desítek pasivních domů po celé České republice. Zájemci mohou bezplatně navštívit již postavené domy, nebo i ty, které jsou těsně před dokončením a získat informace z první ruky přímo od jejich majitelů nebo stavitelů. Pokud se rozhodujete o bydlení v pasivním domě, máte ideální příležitost zjistit, jaké jsou jeho výhody, nebo na co si dát při stavbě pozor.

JAK SE PŘIHLÁSIT K PROHLÍDCE?

Je to úplně jednoduché. V našem katalogu si najděte dům, který se vám líbí a domluvte si s jeho majiteli návštěvu. Pamatujte pouze na to, že jdete na návštěvu! Majitelé i stavitelé se do Dnů pasivních domů zapojují dobrovolně a bez nároku na honorář! Katalog domů bude průběžně aktualizován s nově přihlášenými domy.

Před domluvou návštěvy si, prosím, přečtěte doporučení pro návštěvníky zde.

 

V našem nejbližším okolí si můžete prohlédnout Pasivní dřevostavu v Ratměřicích

 

Bez názvu2.jpg

Pořadatel

Centrum pasivního domu

Termíny konání

 
Datum konáníPoznámka
10.11. - 12.11.
vytvořilo Anawe