Top07
Top06
Top05
Top04
Top03
Top02
Top01

Multižánrový festival pro děti a rodiče Routa 2017Zobrazit a tisknout plakát

,
Vhodné pro rodiny s dětmi
Místo konání: Poutní místo Hrádek
Hrádek 2
Ctiboř
25801

POŘADATEL MONTESORI VLAŠIM, Z. S.

12. ročník multižánrového festivalu pro děti a rodiče Routa 2017.

Bohatý program pro děti i rodiče: hudba, divadla, výstavy, workshopy, prezentace neziskových projektů a organizací, AKTIV PARK a mnohé další. Vstupné dobrovolné, parkování a stanování zdarma. Možnost přijít pěšky procházkou z Vlašimi. Více informací na: http://routafest.cz/

: Multižánrový festival ROUTA se od ostatních hudebních akcí neliší jen pohodovou atmosférou a dějištěm v krásném prostředí poutního místa Hrádek u Vlašimi. Jeho organizátoři totiž kladou důraz hlavně na bohatý doprovodný program pro děti v podobě Montessori Aktivparku, workshopů, divadelních představení a výstav. Vstupné na festival je dobrovolné a stanování na místě je zcela zdarma.

 

Festival ROUTA navazuje už druhým rokem na desetiletou tradici festivalu Popenec, který se původně odehrával v parku zámku Odlochovice. Už předloni se akce přesunula do malebného prostředí mariánského poutního místa Hrádek u Vlašimi. A právě tam se 17. června 2017 koná i ROUTA 2017.

Hudební vystoupení nabídnou skutečný průřez několika žánry. Od world-music v podání kapel BároTy a TiDiTaDe přes akustické písničkářství Lady Šimíčkové a Ivo Cicvárka a multifolkovou skupinu Bezefšeho až po jazzově-rockovou formaci Jazzevec. Bude toho ale ještě mnohem víc. Podrobné informace o programu a účinkujících najdete na jednotlivých záložkách webu routafest.cz.

Pořadatel

Spolkový dům Sourozenců Roškotových
Palackého náměstí 65
Vlašim
25801
WWW: http://www.spolkovydum.cz
Telefon: 737505605
Nadcházející akce Proběhlé akce

Termíny konání

 
Datum konáníHodina začátkuPoznámka
17.6.   13:00
vytvořilo Anawe