Top07
Top06
Top05
Top04
Top03
Top02
Top01

Noc s AndersenemZobrazit a tisknout plakát

,
Místo konání: Vodní dům
Hulice
257 63

Noc plná pohádek, zábavy, dobrodružství a také netopýrů. Tak bude vypadat letošní Noc s Andersenem ve Vodním domě.

 

Noc s Andersenem je akce na podporu dětského čtenářství, při níž děti nocují v knihovnách, školách, školkách a dalších zařízeních u příležitosti výročí narození dánského pohádkáře Hanse Christiana Andersena. To připadá na 2.dubna, kdy je od roku 1967 vyhlášen i Mezinárodní den dětské knihy.

 

31.března 2017 se děti od 19:00 mohou těšit na předčítání z knížky, zábavné netopýří aktivity, výtvarné tvoření a chybět nebude ani oblíbené noční dobrodružství, tentokráte s netopýrem Vendou.

Společné nocování ukončíme v sobotu ráno mezi 7:30 a 8:00, kdy si rodiče vyzvednou své ratolesti.

 

PODMÍNKY ÚČASTI:

  • věk od 6-12 let
  • dítě je zvyklé přespat bez rodičů v cizím prostředí, v době konání akce bude zdravé
  • Pro velký zájem o účast na Noci s Andersenem jsme letos připravili pro děti malou soutěž, která by měla motivovat jak ke čtení, tak ke tvoření. Z účastníků vylosujeme 10 spáčů, kteří budou mít možnost přespat ve Vodním domě.

 

Co bude úkolem?

Vytvořte si vlastnoručně masku nebo kostým netopýra, který si budete moct přivézt s sebou na naši Noc s Andersenem. Pošlete nám svoji fotku na adresu katerina.zemanova@csop.cz nebo do soukromé zprávy na našem FB profilu. Zároveň najděte a přečtěte jakoukoliv pohádku o netopýrech, hledat můžete v knihovně, na internetu, v časopisech atd. Společně s fotografií svého kostýmu nám napište název pohádky a jméno hlavního hrdiny. Z došlých odpovědí náhodně vylosujeme 10 výherců.

 

Své fotografie a názvy netopýřích pohádek můžete posílat do neděle 19.3.2017. V pondělí 20.3.2017 vylosujeme výherce a rozešleme přihlášky na naši akci.

 

Těšíme se na všechny nocležníky :-)

 

IMG_6494.jpg

Pořadatel

Termíny konání

 
Datum konáníHodina začátkuPoznámka
31.3. - 1.4.   19:00
vytvořilo Anawe