Top07
Top06
Top05
Top04
Top03
Top02
Top01

Pochod s veverkou ČiperkouZobrazit a tisknout plakát

,
Místo konání: Záchranná stanice Pavlovice
Pavlovice
Pavlovice
258 01

Zveme vás na pochod s veverkou Čiperkou spojený s návštěvou Záchranné stanice v Pavlovicích u Vlašimi. Z Vlašimi od paraZOO do záchranné stanice a zpět do Vlašimi vede cca 6 km dlouhý vycházkový okruh. Po cestě čeká účastníky několik stanovišť s úkoly z praxe záchranné stanice pro děti i dospělé.

 

Start pochodu:  mezi 10 - 11.30 hod. od paraZOO Vlašim

Cíl: tamtéž do 16 hodin
Startovné: zdarma


V ekoobchůdku účastníci obdrží účastnickou kartu a mapu trasy pochodu.

V 11, 12, 13, 14 hodin proběhne komentovaná prohlídka léčebného areálu v Pavlovicích s průvodcem. 

Během dne otevřených dveří si mohou návštěvníci prohlédnout pod vedením pracovníka záchranné stanice celý areál léčebny u Pavlovic u Vlašimi. Do tohoto areálu nemá veřejnost běžně přístup, aby nedocházelo k rušení zvířecích pacientů návštěvníky.

Po prohlídce léčebny se účastníci vydají jinou trasou zpět do Vlašimi, cíl je v ekoobchůdku Podblanického ekocentra. Každý účastník dostane pamětní list a placku.

Jestliže se z různých důvodů nemůžete zúčastnit pochodu, můžete přijet pouze na prohlídku léčebny. Ale určitě si nenecháte ujít příležitost k vycházce podzimní přírodou kolem Blanice.

Další informace o pochodu na e-mailu: jana.havelkova@csop.cz

Pokud byste rádi přinesli dárek zvířátkům k jejich svátku,  usnadníme vám výběr:

  • krmiva pro zvířata - masové konzervy, granule pro psy nebo kočky, tvrdé pečivo, piškoty, různé sušené plody: jablka, švestky, černý bez, neloupané lískové ořechy, dále pak obilniny: řepka, slunečnice, pšenice, ječmen, kukuřice; mouční červi, specializovaná krmiva pro ptáky (granule, sušený hmyz, směsi na dokrmování ptáčat...), některé vitamínové prostředky a další
  • staré čisté bavlněné hadry - například staré povlečení
  • staré noviny - klasické noviny ze savého papíru

 

Fotogalerii z minulého ročníku naleznete ZDE.

Těšíme se na vás!

IMG_4268.jpg 261318pochod-s-veverkou-ciperkou-a-den-otevrenych-dveri-v-zachranne-stanici-pro-zivocichy-v-pavlovicich-u-vlasimi1.jpg plakát paraZOO prázdniny.jpg

Pořadatel

Termíny konání

 
Datum konáníHodina začátkuPoznámka
3.10.   10.00
vytvořilo Anawe