Top07
Top06
Top05
Top04
Top03
Top02
Top01

Předávaní ocenění Blanický rytířZobrazit a tisknout plakát

,
Místo konání: Zámek
Zámek 1
Vlašim
258 01

V roce 2015 bude již posedmnácté udělováno ocenění Blanický rytíř fyzické osobě, která se významně zasloužila o ochranu a rozvoj přírodního a kulturního dědictví Podblanicka.

Ocenění udělují třem navrženým kandidátům neziskové organizace Podblanicka, konkrétně Český svaz ochránců přírody Vlašim (administrátor ceny), Sdružení Chlum Čerčany, Vlastivědný klub P.A.N. Vlasáka Vlašim, Vlastivědný klub Votice, Vlastivědný klub Český Merán, o. p. s. Český Merán, Sdružení Přátel Chotýšan, Český svaz ochránců přírody Benešov, Český svaz ochránců přírody Kladruby, Český svaz ochránců přírody Sázava, Český svaz ochránců přírody Střítež, Český svaz ochránců přírody Votice, Vlastivědný klub Šternberk, Vlastivědný klub Týnec nad Sázavou a okolí, Podblanický vědeckotechnický klub železniční, Podblanické infocentrum, občanské sdružení Podblanickem, Posázaví o.p.s., Vlašimské hudební mládí a Vlašimská astronomická společnost o.p.s.
Od počátku vyhlašování v roce 1999 obdrželo ocenění neziskových organizací již čtyřicet osm osobností, o kterých se více podrobností dozvíte zde: www.csopvlasim.cz/cs/oceneni-blanicky-rytir.

Návrhy lze podávat do 27. února 2015. Nominována může být fyzická (nikoli tedy právnická) osoba, která se významně zasloužila o ochranu a rozvoj přírodního a kulturního dědictví Podblanicka. A to za mimořádný čin v uplynulém roce (popř. dokončený v uplynulém roce) nebo za celoživotní dílo (ve výjimečných případech může být ocenění uděleno i in memoriam). Nominaci může podat kdokoli, tedy jednotlivý občan, obec či zájmový spolek písemně na adresu: Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim, Pláteníkova 264, 258 01 Vlašim. Nominace musí obsahovat titul, jméno a příjmení kandidáta, datum jeho narození, odůvodnění nominace a jeho kontaktní adresu, popř. telefon. Nominaci je třeba podat písemně s podpisem a kontaktem na navrhující osobu nebo organizaci.
 
I tentokrát bude ocenění udělováno na Velký pátek, letos tedy 3. dubna 2015 od 13 hodin v obřadním sále vlašimského zámku.
 
http://www.csopvlasim.cz/cs/oceneni-blanicky-rytir

Pořadatel

ČSOP Vlašim

Termíny konání

Datum konáníHodina začátkuDoba trváníPoznámka
3.4.   13:00   1 hod.
vytvořilo Anawe