Top07
Top06
Top05
Top04
Top03
Top02
Top01

Příměstský tábor v paraZOO II.Zobrazit a tisknout plakát

,
Místo konání: ČSOP Vlašim
Pláteníkova 264
Vlašim
25801

Pro zájemce o přírodu přichystal Český svaz ochránců přírody Vlašim příměstský tábor, který bude zaměřený na paraZOO. Tábor proběhne od pondělí do pátku a je určen dětem ve věku od 7 do 15 let. Čeká na ně tradiční program. Pozorování a krmení zvířat, vaření v přírodě, exkurze do Záchranné stanice pro živočichy, krmení vydry, rukodělné dílny a výlety do přírody plné her.

 

 

JE NÁM LÍTO, ALE KAPACITA II. PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA JE ZCELA NAPLNĚNA.

 

Unikátní expozice handicapovaných zvířat paraZOO potřetí přivítá účastníky příměstského tábora, který organizuje Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim.

 

Účastníci dostanou jedinečnou možnost nahlédnout do zázemí paraZOO, seznámí se s prací ošetřovatele zvířat, dostanou se do bližšího kontaktu se zvířaty a vyzkouší si například nakrmit vydru Bublinu. Léčebná část, v níž se zotavují zvířecí pacienti a čekají na vypuštění zpět do volné přírody, je místem, kam se účastníci příměstského tábora podívají v rámci společné exkurze. Zažijí tak ukázku, jaké by to bylo být ošetřovatelem zvířat. Po celou dobu budou děti pod dohledem zodpovědné osoby, která bude dohlížet na jejich bezpečnost.

Součástí programu jsou výlety za atraktivitami v okolí města Vlašim, poznávání zajímavostí přírodních i regionálních, vaření v přírodě, dětské hry, soutěže a kvízy.
 
Příměstský tábor je určený dětem od 7 do 15 let, které mají zájem prožít netradiční program v prostředí paraZOO a zvířat. Rodiče zaplatí za jednoho účastníka 1 600 Kč, ve kterých je obsažené pojištění, strava 3x denně, pitný režim, doprava, programové a materiální zajištění a vstupné do paraZOO. Děti se budou scházet v prostorách Podblanického ekocentra, kde bude začínat každodenní program. Program trvá od 8.00 do 16.00 hodin, přičemž hlídání dětí je zajištěno od 7.00 do 17.00 hodin. O děti budou pečovat lektoři výukových programů Podblanického ekocentra a oddíloví vedoucí Mladých ochránců přírody Včelojedi. Hlavním vedoucím příměstského tábora je Ing. Barbora Hozová.

Přihlášení a uhrazení účastnického poplatku je nutné provést nejpozději do 30. června 2015. Vyplněním přihlášky souhlasíte s uchováváním osobních dat svého dítěte v 02/09 ZO ČSOP Vlašim, která je registrována u Úřadu na ochranu osobních údajů pod číslem 00008504/001, v souvislosti s pořádáním příměstského tábora. Rodiče i dítě souhlasí s fotografováním dítěte v rámci činnosti, s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti akce např. v kronikách, tisku, na internetu, atp.


Účastnický poplatek: 1600 Kč (v ceně je zahrnutá strava 3x denně, pitný režim a pojištění)

Přihlašování na tábory: Zájemci o tábor se mohou hlásit do 29. května 2015 u Ing. Barbory Hozové na emailové adrese barbora.hozova@csop.cz. Kapacita tábora je omezená, proto si rezervujte místo v dostatečném předstihu. Přihláška zde ke stažení nebo k vyzvednutí v Podblanickém ekocentru, Pláteníkova 264, 258 01 Vlašim.

Platba účastnického poplatku: Platbu za tábor je nutné uhradit nejpozději do 30. června 2015. 

  • bankovním převodem na účet u České spořitelny a.s. Vlašim, číslo účtu 322147339/0800, variabilní symbol = rodné číslo dítěte,
  • složenkou typu "C" na adresu Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim, Pláteníkova 264, 258 01 Vlašim (do zprávy pro příjemce uveďte heslo "Letní tábor"),
  • v hotovosti v kanceláři ekocentra (1. patro)

 

Kontakt na hlavního vedoucího:
  Ing. Barbora Hozová, barbora.hozova@csop.cz

Ke stažení:
Přihláška
Přílohy k přihlášce
Fotografie z příměstského tábora v paraZOO 2014

mladi-ochranci-prirody.jpg
Cena: 1600 Kč

Pořadatel

Termíny konání

Datum konáníHodina začátkuDoba trváníPoznámka
10.8. - 14.8.   8:00   5 dní   každý den od 8 do 16 hod.
vytvořilo Anawe