Top07
Top06
Top05
Top04
Top03
Top02
Top01

Pohádkový les - Princové a princeznyZobrazit a tisknout plakát

,
Vhodné pro rodiny s dětmi
Místo konání: Vlašimský zámecký park
Zámek 1
Vlašim
25801

Město Vlašim ve spolupráci s agenturou Velká dobrodružství Vás a Vaše děti srdečně zve na akci plnou pohádkových bytostí.

Start u hlavní brány v zámeckém parku ve Vlašimi

Těšit se můžete na herce v krásných kostýmech

Trasa dlouhá 2 km

 

Kdo zachrání princezny a prince?

Máte rádi pohádky? Chtěli byste potkat opravdu hodně princů a princezen na jednom místě?  Tak to určitě doražte se svými dětmi do pohádkového lesa s názvem Princové a princezny do zámeckého parku ve Vlašimi. V neděli 21.6. na vás zde bude čekat Růženka s dorty, Bajaja s drakem, Zubejda s velbloudy, Král Miroslav, princezna Mulan, Třetí princ s hady i Popelka.

Pohádkový les  zde pro vás  totiž  ve spolupráci s Městským úřadem města Vlašim připravila společnost Velká dobrodružství.

 

Dvoukilometrovou trasu mohou děti projít kdykoliv od 13 do 18 hodin. Na  startu  děti dostanou průvodní dopis  s popisem trasy, namalovanými pohádkovými postavami, které na ně na trase budou čekat. U každé pak dostanou nějaký zapeklitý úkol, za jehož splnění dostanou do dopisu razítko. Pokud splní všechny úkoly, čeká je v cíli u Sněhurky a trpaslíku královský poklad.  

Pokud chcete být přednostně posláni na cestu v čase, který vám vyhovuje, zaregistrujte se týden před akcí  na www.velkadobrodruzstvi.cz   do formuláře  v rubrice Pohádkový les. Přijít můžete ovšem i bez registrace.

Vstupné je 50 Kč za dospělého, děti mají vstup zdarma.

Doražte v jakémkoliv počasí. Budete se dobře bavit!

 

 

Cena: 50 Kč (děti zdarma)

Pořadatel

Město Vlašim
Jana Masaryka 302
Vlašim
25801
WWW: http://www.mesto-vlasim.cz/
Telefon: 313 039 438
Nadcházející akce Proběhlé akce

Termíny konání

Datum konáníHodina začátkuDoba trváníPoznámka
21.6.   13:00   18:00
vytvořilo Anawe