Top07
Top06
Top05
Top04
Top03
Top02
Top01

Routa 2018Zobrazit a tisknout plakát

,
Vhodné pro rodiny s dětmi
Místo konání: Hrádek u Vlašimi
Ctiboř
Ctiboř
25801

Na sobotu 9. června 2018 připravuje tým organizátorů další ročník multižánrového festivalu především pro děti a rodiče: ROUTU 2018, která se od ostatních hudebních akcí liší nejen pohodovou atmosférou a dějištěm v krásném prostředí poutního místa Hrádek u Vlašimi. Jeho organizátoři kladou velký důraz na bohatý program pro děti. 

Hudební vystoupení nabídnou opět průřez několika žánry, vystoupí např. kapela Původní Bureš, Lakuna, Neúspěšný atlet, Markéta a Lazarové, Lu a Džigolos, Šimon Peták, Náhodná setkání, Sbor hudby, Bellevue, Karel Vepřek. Novinkou letošního festivalu je druhá hudební scéna v kostele Sv. Matouše. 

Těšit se můžete na:

  • velký Montessori Aktiv park: polní kuchyni, obří pískoviště, lékařskou ordinaci, obchůdek, prádelnu, posezení v traktůrku, kuličkovanou, lahvátor, lítací angry birds, chůdy, nejrůznější vyrábění, dřevařskou dílnu a další aktivity pro malé i větší;
  • pořádnou venkovskou lítačku v bezpečném prostředí;
  • workshopy: divadelní improvizace pro děti od 8 let, břišních tanců ,...;
  • Farmářské pohádky, divadelní představení o Perníkové chaloupce 2 - aneb jak to bylo dál, ...; 
  • výstavy fotografí, kreseb a grafik.

Bude toho mnohem víc :-) Vstupné na festival zůstává tak jako v předchozích (1)2. ročnících festivalu dobrovolné, stanování a parkování na místě zcela zdarma. Pro nejmenší máme zázemí miminkárny, pro všechny občerstvení za "normální ceny",...  Podrobné informace najdete na webu festivalu:http://routafest.cz/ 

 

Partneři festivalu:Středočeský kraj, město Vlašim, obec Ctiboř, KD Blaník, Pivovar Hubertus, DM.

Pořadatel

Spolkový dům Sourozenců Roškotových
Palackého náměstí 65
Vlašim
25801
WWW: http://www.spolkovydum.cz
Telefon: 737505605
Nadcházející akce Proběhlé akce

Termíny konání

Datum konáníHodina začátkuDoba trváníPoznámka
9.6. - 9.3.   13:00   22:00

Vybrané vstupné i příjmy z Občerstvení budou použity na úhradu nákladů festivalu případně pořízení pomůcek pro děti do Mateřského centra, jesliček, školičky či školy.

vytvořilo Anawe