Top07
Top06
Top05
Top04
Top03
Top02
Top01

Strašidelný pohádkový lesZobrazit a tisknout plakát

,
Vhodné pro rodiny s dětmi
Místo konání: Vlašimský zámecký park
Zámek
Vlašim
25801

Strašidelné bytosti budou na děti číhat ve Vlašimi

Je tady zima a doba, kdy ze svých brlohů vylézají jen ježibaby, loupežníci, čerti, za stromy se schovávají zakleté princezny a mezi komíny starých domů se vynořují duchové, strašidla a bílé paní.

Chcete se krásně bát a dobře pobavit? Společnost Velká dobrodružstv a MÚ Vlašim pro vás připravily na sobotu 21.1.2017 od 13 – 16 hodin speciální Strašidelný pohádkový les vedoucí zámeckou zahradou. Na dvoukilometrové trase na vás i vaše děti budou číhat nejrůznější strašidla z pohádkové říše. Děti budou u každého z nich muset plnit úkoly. Komu se podaří vysvobodit z hadího zakletí krásnou princeznu? A kdo pomůže pirátovi najít ztracený poklad? Kdo zachrání lesního skřítka Mecháčka a kdo nasytí Ptáka Noha? Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání. Trasa pohádkového lesa začíná u hlavní brány a vstupné je 50 Kč za osobu.

Více informací a možnost registrace najdete na stránkách pořádající společnosti Velká dobrodružství - www.veldo.cz nebo na FB Velká dobrodružství.

Cena: 50 Kč

Pořadatel

Termíny konání

 
Datum konáníHodina začátkuPoznámka
21.1.   13:00
vytvořilo Anawe