Top07
Top06
Top05
Top04
Top03
Top02
Top01

Pedagogická konferenceZobrazit a tisknout plakát

,
Místo konání: ČSOP Vlašim
Pláteníkova 264
Vlašim
25801

Okresní sdružení ČSOP Benešov pořádá dne 8. listopadu STŘEDOČESKOU  KONFERENCI k environmentální výchově pro pedagogy z celého Středočeského kraje.
Akce, která má svou sedmnáctiletou tradici, se opět uskuteční v prostorách Podblanického ekocentra ve Vlašimi a je určena pro pedagogy MŠ, ZŠ i SŠ.
Během konference budou probíhat krátké semináře – pracovní dílny, zaměřené na různá témata a přizpůsobené různým věkovým skupinám. A jaká témata máme na letošní konferenci nachystané?

 

Je to téma lesa a praktické ukázky aktivit, podporujících senzitivitu dětí k přírodě. Představení integrovaného bloku motivovaného knížkou "Haló, Jácíčku", který se bude zaměřovat na vytváření pozitivních vztahů ve skupině a sebepoznávání dětí. Další workshop ukáže, jak motivovat děti i rodiče k šetrné dopravě. Na řadu přijde i geologické téma pro mladší děti, kdy budeme odhalovat význam hornin v historii člověka a pro učitele 2.st a středních škol se chystá přednáška o Blanické brázdě. Na programu bude i sehrávka metodické simulační hry "Jak vylepšit dům" a seminář, který se bude zamýšlet nad způsoby, kterými lze maximalizovat dopady pedagogického úsilí na žáky.

 

Konání pedagogické konference finančně podpořil Středočeský krajský úřad. Záštitu převzala hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová Pokorná.

 

Program konference ZDE

Pozvánka na konferenci ZDE
 

kon 2.jpg

Pořadatel

Termíny konání

Datum konáníHodina začátkuDoba trváníPoznámka
8.11.   9:00   16:00
vytvořilo Anawe