Top07
Top06
Top05
Top04
Top03
Top02
Top01

Noční běh vlašimským parkemZobrazit a tisknout plakát

,
Místo konání: Zámek a park Vlašim
Zámek 1
Vlašim
25801

Dovolte mi, abych Vám po úspěšném 43. ročníku Zimního běhu na Blaník a 2. ročníku Vlašimské desítky/Pětky pro všechny představil další závod, z projektu BĚHÁ CELÁ VLAŠIM 2017, který bude mít letos premiéru. Jde o NOČNÍ BĚH VLAŠIMSKÝM PARKEM, jehož 1. Ročník se uskuteční v sobotu 7. října ve Vlašimi.

 

 

Nad závodem převzala záštitu hejtmanka Středočeského kraje Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová. Hlavním partnerem je Město Vlašim, Filip Pazdera, Vlašim a Salming Czech. Mediálním partnerem je Rádio Blaník.


Závod odstartuje v 19:00 hod. z nádvoří vlašimského zámku, a jak již jeho název napovídá, bude celý zahalen do roušky tmy. Běžci ale na trasu uvidí skvěle, budou totiž vybaveni čelovou svítilnou (prvních 100 registrovaných ji obdrží společně se startovním číslem, další si jí budou moci před startem zakoupit).

 

Trasa závodu zavede běžce z nádvoří vlašimského zámku kolem vlašimské brány ke starému hradu a následně kolem čínského pavilonu přes vyhlídku nad parkem až na vyhlídku nad Samsonem. Odsud se dostanou až k Blanici, kterou po obou březích oběhnou a od čínského pavilonu se vrátí stejnou cestou zpět do cíle.


Pro běžce opět zajišťuje měření časů pomocí čipové časomíry, převlékací stany, mobilní WC, úschovnu zavazadel nebo občerstvovací stanici v cíli. Běžci navíc při prezenci obdrží tašky s dárky od našich partnerů a také originální startovní čísla, která jim zůstanou po závodě na památku. Ti nejlepší (5 žen a 5 mužů) získají hodnotné ceny a pamětní medaile. Opět nebudou chybět naši profesionální fotografové, protože jen u nás mají běžci prvotřídní fotky z celého závodu zdarma.

 

Registrovat do závodu je možné zde: http://vysledky.irontime.cz/prihlaska1180/

Více zde: http://www.behnablanik.cz/
Registrovat do závodu je možné zde: http://vysledky.irontime.cz/prihlaska1180/

Více zde: http://www.behnablanik.cz/

Registrovat do závodu je možné ZDE


Těšíme se na případnou spolupráci.
Za pořadatele závodu
Bc. Ondřej Pojmon


Tel.: 733 120 010 | E-mail: ondrej@pojmon.cz Více informací k závodu najdete na: www.beh-vlasim.cz; www.fb.com/behvlasim

Pořadatel

Termíny konání

 
Datum konáníHodina začátkuPoznámka
7.10.   19:00
vytvořilo Anawe